Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sběrem papíru dáváme naději
V dubnu jsme se navíc rozhodli zareagovat na prosbu rodičů malého Dominika Burdy, kteří prostřednictvím svých přátel oslovili základní školy s prosbou o pomoc. Šlo o to, věnovat finanční prostředky získané sběrem papíru na konto, kde se shromažďují peníze na transplantaci jater, kterou jejich syn Dominik nutně potřebuje. Osud tohoto pětiletého chlapce je velmi pohnutý (více na www.dominicek.estranky.cz).
Žáci školy se v dubnovém sběrovém týdnu snažili více než v běžných týdnech a podařilo se jim nasbírat 3 516 kilogramů starého papíru. Na konto pro malého Dominika tak naše škola posílá
3 516 korun. 

Petr Kulhavý, FZŠ Trávníčkova Praha 13

Vážení manželé Burdovi
  Včera a dnes jsem četla na internetu o Vašem chlapečkovi a od chvíle,kdy jsem na ,,jeho" stránku narazila poprvé nepřemýšlím o ničem jiném,než jak mu pomoci.Koukala jsem na všechny fotky...je to opravdu krásný chlapeček :-)) Avšak na svůj věk si přožil příliž mnoho na jednoho malého klučíka....Já jsem jen pouhá studentka a proto Vám bohužel nemohu nijak závratně finančně pomoci,ale budu se snažit dát sama za sebe a svou rodinu alespoň nějaký malý finanční obnos,protože si myslím,že každá kapka je dobrá.Dále budu informace o Vašem Dominičkovi šířit kde budu moci,aby případně přidali i další lidé kolem.Přečetla jsem jeho příběh a chtěla bych říci,že jste skvělí rodiče a že jste ve všem stáli vedle něj,což je neocenitelné.Moc bych Vám přála,za Vaši snahu,aby se povedlo to,co chcete nejvíc a aby Vaše úžasná a milující péče přinesla své ovoce,pokud možno co nejvíce....Ani nevím,jak dát najevo obdiv k Vám,že jste se chovali a chováte tak,jak se chováte za to,co všechno pro Dominika děláte.Věřím,že jednou vše dobře dopadne a on bude mít příležitost Vám za to všechno poděkovat.

Snad se  budu dostatečně snažit a alespoň malilinko Vám pomohu.....Zatím mi nezbývá,než Vám a hlavně Dominičkovi držet palce.
  Šárka Houdková,Beroun

Děkujeme strašně moc, za velkou podporu a krásný email . Moc si toho vážíme . Burdovi

Vážení manželé Burdovi ,

Malý Dominičku ,

 

Obdrželi jsme Váš email s naléhavou prosbou o pomoc pro Vašeho chlapečka Dominika. Přečetli jsme si na Vaších stránkách úplně vše a musíme Vám napsat , že jste velice stateční a velcí bojovníci . Máte náš velký obdiv, a věříme že nejen náš, ale spousty lidí v našem státě . Musí to být jistě pro Vás všechny nelehký boj , jak se zákony , tak i s lékaři . Snažíte se pro své dítě udělat maximum a to samé by jsme udělali i my pro své děti . Držíme Vám všichni palce, aby tak krutý boj zkončil a Vy jste se mohli radovat, ze zdraví svého dítěte . Dominiček i Vy si to zasloužíte . Určitě Vám pošleme nějaké korunky a držíme palce, aby takových lidí jako jsme my, kteří poslali i to málo,  bylo co nejvíce . Budeme velice rádi, až si jednou na Dominičkových stránkách přečteme, že transplantace dopadla dobře a že jste se všichni vrátili v pořádku domů .

 

Držte se a nepřestávejte věřit !!!

Rodina Kozlová

Ahojky Dominičku,
z celého svého pětiletého srdce Ti přeji, aby ses brzy úplně uzdravil!!! Držím Ti i s mými rodiči palce (a maminka se za Tebe modlí).Hodně štěstí Tobě i Tvé rodině!!!
                                        Pepíček
PS: Posílám Ti penízky na konto. 
Ahoj Dominiku,
mám také dvě malé děti a tak mi je jasné co musím udělat.
Doufám, že ti naše jedničky, které jsem ti nyní poslal na účet přinesou štěstí.
Budeme dál sledovat další vývoj a fandit tobě i Tvým obětavým rodičům.
 
S pozdravem Richard Doležal.